Publikace


     ZOBRAZIT ROK:
01.01.2016  Publikace v lednu

obrazek784pomocny
V lednu se naše společnost zaměřila na všeobecnou problematiku při výběru matrací, na co si dát pozor. Jak vybrat správnou matraci a jaké jsou na trhu vůbec možnosti. Rozklikněte obrázek a čtěte dál.

03.05.2013  Publikace v květnu

obrazek794pomocny
Další člábek ze série o správném výběru interiéru. Dnes se zaměříme správný výběr materiálů a provedení ve Vašem interiéru.

23.04.2013  Publikace v dubnu

obrazek787pomocny

Dubnový měsíc přinesl v segmentu nábytku mnoho změn. Otevírají se veletrhy s nábytkem. 

Zákazníci mají mnoho plánu na změnu svého interiéru. Proto jsem se v tomto čísle zaměřina na design a kvalitu nábytku v české republice. Zákazníkův v těchto článcích nabízíme mnoho informací o kováních a materiálech z kterých se postele vyrábí. 


01.03.2013  Publikace v březnu

obrazek786pomocny
V březnu se budeme věnovat samostatné kategorii matrací s vloženým lamelovým roštem. Tento model matrace je tak výnamným zastupcem mezi ortopedickými systému, že jsem se rozhodli mu věnovat samostatné vydání. Další informace o těchto atracích čtěte v našem článku.

01.02.2013  Publikace v únoru

obrazek785pomocny
Na měsíc únor bylo připraveno téma týkající se správného výběru lamelových a laťových roštů. Většina našich klientů má pod slovem "lamelový rošt" zakódováno pouze jednoduché řešení tohoto typu roštu. Málo kdo však ví, že na českém trhu je těchto variant mnoho a vybrat ten správný není vůbec jednoduché. Dále může klient vybírat mezi laťovým a lamelovým roštem. kdy vybrat laťový a kdy lamelový se dočtete v našem článku.